Na którym miejscu Widok zakończy rozgrywki?

Buttony

Aktualności

Dno...

• autor: admin, 2011-06-03 14:46

W meczu 19 kolejki Ligi Wojewódzkiej Deyna Widok Skierniewice przegrał 1:4(0:2) z Akademią Piłkarską ŁKS.

Relacja w dalszej części.

Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu późnego dojazdu zawodników ze Skierniewic.

Pierwsza połowa to duża dominacja ŁKS dobra gra w obronie, a jeszcze lepsza w przodzie. Po 20 minutach było już 2:0 dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła bo katastrofalnym błędzie stopera o raz po braku komunikacji bramkarza, druga to piękny rajd jednego z bocznych pomocników zejście do środka i piękny strzał zza szesnastki dołem w krótki róg bramkarza. Do przerwy 2:0 dla ŁKS.

Druga połowa zaczęła się tragicznie dla graczy ze Skierniewic , gdyż stracili oni bramkę w niespełna 30 sekund po wznowieniu drugiej połowy, błąd tu popełnił stoper, który podał wprost pod nogi napastnika a ten w sytuacji sam na sam pięknie przymierzył pod poprzeczkę , a więc 3:0. W późniejszej fazie mecz stał trochę się uspokoił , lecz zaostrzył piłkarsko. Pan sędzia kilkukrotnie wyrzucał zawodników na kary minutowe (brutalne wejścia bez piłki..). Na 4:0 po indywidualnej akcji prawego pomocnika ŁKS wbiegł w pole karne i strzałem obok bramkarza podwyższył wynik dla gospodarzy. Bramkę honorową na 1:4 dla Widoku zdobył Patryk Karandysz, który wykorzystał błąd stoperów i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pięknym lobem ustalił wynik spotkania.

W 21 kolejce Widok podejmuje na wyjeździe Ceramikę Opoczno i będzie to bardzo ciężki mecz, natomiast piłkarze Akademii Sportowej ŁKS zagrają na własnym boisku z broniącą się przed spadkiem Zawiszą Rzgów. Życzymy powodzenia!