Na którym miejscu Widok zakończy rozgrywki?

Buttony

Aktualności

Niespodzianka

• autor: admin, 2011-06-05 17:54

W meczu 21 kolejki Wojewódzkiej Ligi Deyna Widok Skierniewice na wyjeździe pokonał 1:2(1:0) Ceramikę Opoczno i sprawił małą niespodziankę.

Relacja w dalszej części.

Już od samego początku goście uporządkowali grę w środku pola i dzięki temu mieli dużo okazji do strzelenia bramki. Dużo prostopadłych piłek na boczne strefy sprawiały dużo kłopotów Opocznianom. W 20 minucie po prostopadłym podaniu sam na sam okazji nie wykorzystał Pabjanek. Ceramika również miała swoje szanse głównie po kontra atakach ale i również po stałych fragmentach gry lecz pewnie w bramce spisywał się Stępniak. W 40 minucie spotkania po błędzie Zagawy z akcją ruszyli Opocznianie i strzałem w krótki róg pokonali bramkarza, co gorsza po dobrej grze Skierniewiczan to gospodarze prowadzili do przerwy 1:0.

Na drugą część meczu piłkarze Widoku wyszli bardzo zmotywowani , oddawali dużo strzałów , mieli przewagę w posiadaniu piłki lecz wynik był dalej nie korzystny. "Cera" miała dużo szans na podwyższenie wyniku , ale dobrze spisujący się bramkarz nie dopuścił do tego. Na około 15 przed końcem spotkania Widok ma korner , Pabjanek wrzucę na długi słupek a całą akcje zamyka Zagawa strzałem z głowy pod samą poprzeczkę i zatem rehabilituje się za poprzedni błąd z pierwszej połowy. W 76 minucie krótko rozegrany rzut rożny Karandysza z Pabjankiem ten wpada w szesnastkę i strzałem w krótki róg daje prowadzenie Widokowi 2:1. Szaleńcze ataki , dążenie do wyrównania poszły na marne gospodarzą gdyż mądra gra w obronie Skierniewiczan przyniosła upragnione 3 punkty. Gratulacje!

W ostatniej kolejce Ceramika Opoczno wyjeżdża na mecz do Tomaszowa z tamtejszą Mazovią, a Widok na własnym stadionie podejmować będzie MKP Borutę Zgierz. Początek spotkania w Sobotę o godzinie 13 , Zapraszamy .